خانه » فرهنگی اجتماعی » انفجار یک منزل مسکونی در تهران‌پارس/مصدومان به بیمارستان منتقل شدند

انفجار یک منزل مسکونی در تهران‌پارس/مصدومان به بیمارستان منتقل شدند

سخنگوی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از انفجار یک منزل مسکونی در تهرانپارس خبر داد. 

 

به گزارش اقتصاد یانکی به نقل از ایلنا: سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار در یک منزل مسکونی گفت: درپی اعلام خبر وقوع انفجار در یک منزل مسکونی در ساعت ۲۲:۵۴ دیشب به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به همراه تجهیزات لازم به محل حادثه واقع در خیابان ۱۳۷ تهرانپارس اعزام کرد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه، گفت:‌ پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که انفجار در یک واحد ۶۰ متری در طبقه سوم یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی رخ داده است.

ملکی تصریح کرد: انفجار در آشپزخانه رخ داده و به همین دلیل منجر به آتش‌سوزی در خانه نشده بود، اما در پی این حادثه شیشه‌های این واحد مسکونی شکسته شد.

او با بیان اینکه عملیات همزمان آتش‌نشانان برای ایمن‌سازی و نجات، خاطرنشان کرد:‌ این حادثه منجر به مصدومیت و سوختگی زن و مردی میانسال شده بود که توسط آتش‌نشانان در اختیار عوامل اورژانس قرار گرفته و به بیمارستان منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهارکرد: نشست گاز شهری باعث وقوع این حادثه شده بود و آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی، محل را به عوامل شهرداری تحویل داده و در ساعت ۱۳ دقیقه بامداد امروز به عملیات خود خاتمه دادند.

پیام بگذارید