خانه » بانک و بیمه » ربیعی بعد از ۲۰ سال قانون بیمه همگانی را اجرا کرد

ربیعی بعد از ۲۰ سال قانون بیمه همگانی را اجرا کرد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: قانون بیمه همگانی که در سال ۷۳ در مجلس مصوب شده بود و ۲۰ سال بود که کسی توانایی اجرای آن را نداشت آقای ربیعی اجرا کردند و ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر بیمه شدند.

 

به گزارش اقتصاد بانکی به نقل از ایلنا، رسول خضری در خصوص معرفی علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس شورای اسلامی گفت: ایشان سابقه طولانی مدتی در بخش‌های مختلف نظام داشتند حتی وقتی سن ایشان ۲۳ سال بود شهید رجائی به وی پیشنهاد وزارت دارد و همچنین در دوران اصلاحات نیز به ایشان وزارتخانه پیشنهاد شد که به حرمت آقای کمالی از قبول پست وزارت خودداری کردند.

او ادامه داد: ربیعی امتحان خود را پس داده و در این چهار سال فعالیت‌های مثبتی انجام داده که می‌توان به بیمه کردن ۱۰۰ هزار کولبر اشاره کرد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون بیمه همگانی که در سال ۷۳ در مجلس مصوب شده بود و ۲۰ سال بود که کسی توانایی اجرای آن را نداشت آقای ربیعی اجرا کردند و ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از مردم کشور بیمه شدند.

او ادامه داد: اینها اقداماتی است که باید به آن احترام گذاشت و من به عنوان یکی از موافقان ایشان حتماً در جلسه رای اعتماد صحبت خواهم کرد.

پیام بگذارید