خانه » فرهنگی اجتماعی » برافراشته شدن تصویر شهید حججی در بلندترین قله اروپا توسط فرزندان شهدا

برافراشته شدن تصویر شهید حججی در بلندترین قله اروپا توسط فرزندان شهدا

جمعی از فرزندان شهدا به منظور گرامیداشت یاد شهدا و شهدای مدافع حرم، به ویژه شهید محسن حججی عازم بلند ترین قله اروپا قله آلبروس در کشور روسیه شدند تا با اهتزار پرچم مقدس ایران یاد شهدا را در این کشور زنده نمایند.

 

به گزارش اقتصاد بانکی، جمعی از فرزندان شهدا به منظور گرامیداشت یاد شهدا و شهدای مدافع حرم، به ویژه شهید محسن حججی عازم بلند ترین قله اروپا قله آلبروس در کشور روسیه شدند تا با اهتزار پرچم مقدس ایران یاد شهدا را در این کشور زنده نمایند.

در روزگاران نه چندان دور، دلیر مردانی پرچم حق طلبی حسین(ع) و جانبازی عباس(ع) را به دوش گرفتند و مردانه یه میدان رفتند. این روزها این پرچم به دوش مدافعین حرم است تاعباس وار از حریم آل حسین پاسداری کنند. هر روز شاهد جانبازی و سربازی این مدافعان هستیم و این بار مردی از تباری زلال همچون آب، حسین گونه سر در طبق اخلاص گذاشت تا از حریم خواهر اربابش دفاع کند.

حال فرزندان مردان مرد روزگاران نه چندان دور این پرچم که منقوش به تصویر شهید محسن حججی، مردی از جنس پدرانشان، را به دوش گرفته اند تا با به اهتزاز درآورن آن در بلندترین قله‌ی اروپا یاد شهدا را زنده کنند.

حقا که این فرزندان نشان از پدر دارند و به راستی ادامه دهنده راه شهدا هستند. امیدواریم در روزهایی نزدیک شاهد به اهتزاز در آمدن این پرچم که نشان غیرت و شرف مردانه مردانی همچون شهید حججی است باشیم.

 

 

پیام بگذارید