خانه » فرهنگی اجتماعی » صعود فرزندان شهدا به البروس به یاد شهید حججی

صعود فرزندان شهدا به البروس به یاد شهید حججی

اعضای یک تیم کوهنوردی با حضور فرزندان شهدا که به قله البروس در کشور روسیه صعود کرده بودند، صعود خود را به روح شهدا مدافع حرم، شهید حججی و خانواده شهید تقدیم کردند.

 

 

به گزارش اقتصاد بانکی، فرزند شهید گورنگی که همراه این تیم کوهنوردی در این صعود غرورآفرین حضور داشت در یادداشتی این صعود را به نگاه نافذ شهید حججی هنگام اسارت تقیم کرد:

سلام مدافع حرم
سلام شهید سر جدا، سلام فدایی وطن.

سلام من به پدر و مادر صبورت، سلام من به همسر و فرزند استوارت.
محسن عزیز می‌دانم که امروز تو در بهترین مکان ممکنی و من جا مانده‌ام.
می‌دانم شهادت بارانی است که بر هرکس نمی‌بارد، به فرموده مولا و رهبرمان: برای شهادت باید از سیم خار دار نفس گذشت. در این وا نفسا گذشتن از سیم خاردار نفس خیلی سخت است، اما تو چه زیبا این کار را کردی.

وقتی پدرم به جبهه می رفت برای ما خیلی سخت بود، وقتی مجروح برمی‌گشت سخت تر، اما شهادت هنر مردان خداست. وقتی جسم زخمی و آن نگاه نافذ را در دیدگانت هنگام اسارت دیدم، فهمیدم که چقدر خوب راه خودت درانتخاب نمودی. محسن جان اینجا برخی ها با خانواده های شهدا نامهربان هستند اما تو برایشان دعا کن. محسن جان دعا کن رهبر و مقتدایمان حضرت امام خامنه ای سلامت باشند، ایشان برای ما پدری دلسوز و غمخواری بزرگ هستند.

شهید بزرگوار، محسن حججی این سعود که درکشور روسیه و  قله البروس انجام گرفت را به روح بلندت و خانواده ات تقدیم میکنم. محسن جان در این سعود ما سختی های زیادی متحمل شدیم ولی چون در تمامی طول این مدت تو یاور ما بودی و سختی‌ها بر ما آسان شد. محسن عزیزم دعا کن ما هم دنباله رو راه تو باشیم.

در پایان این سعود را  به روح بلند تو و همه‌ شهدای مدافع حرم امنیت این کشور تقدیم می‌کنیم.
ارادتمند، حسین گورنگی فرزند شهید غلامحسن گورنگی به نمایندگی از اعضای تیم کوهنوردی

پیام بگذارید