خانه » خودرو » حضور ۱۱۴۰ شرکت در نمایشگاه قطعات خودروتهران

حضور ۱۱۴۰ شرکت در نمایشگاه قطعات خودروتهران

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو خاورمیانه محسوب می شود،امسال با حضور بیش از هزار و یکصد شرکت داخلی و خارجی،رکوردی جدید در برگزاری نمایشگاه­های بین المللی برجای گذاشت.

 

به گزارش اقتصاد بانکی به نقل از ایلنا ؛این نمایشگاهاز ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه با حضور ۲۵ کشور مناطق مختلف جهان،در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران بیش از۱۱۴۰ شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین تجهیزات، صنایع وخدمات مرتبط باحوزه قطعاتومجموعه های  خودرو را عرضه و به نمایش می گذارندکه از این تعداد ۵۳۰ شرکت داخلی و۶۱۰ شرکت نیزخارجی هستند.

اهمیت بازار خودرو ایران موجب شده است تا بسیاری از کشورهای مختلف جهان با پیشی گرفتن از یکدیگر به سمت بازار کشورمان سوق پیدا کنند تا جایگاهی در سرمایه گذاری بخش های مختلف این حوزه داشته باشند.

همچنین اهمیت دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران موجب شده است تا برخی از کشورها از جمله ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند و آلماندر این نمایشگاه بصورت گروهی(پاویون) حضور یابند.

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۳۱ هزار متر مربع ( فضای مفید) و در ۱۸ سالن نمایشگاهی و فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد که نسبت به سال گذشته ۱۰ درصد رشد نشان می دهد.

در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه های خودرو ،انواع قطعات فنی و موتوری خودرو، انواع قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو ، بازرگانی و خدمات پس از فروش ، نشریات تخصصی صنعت خودرو ، لوازم تزئیناتی خودرو ، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت که در این میان عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده، از اهمیتی ویژه برخوردار است.

فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندی­های کارخانه ها و شرکت های داخلی، بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، تکنولوژی و تجربیات موفق جهانی به کشور، و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری ۱۲ همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان،متخصصان و استادان دانشگاه­ها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت صنعتی، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران است.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از ۲۲ تا ۲۵ آبان هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

پیام بگذارید